Avalon

Forum Gildii Avalon z serwera BW - WoW

Ogłoszenie

Miłej gry i udanego Eventu
Wszelkie info w Eventach na naszym forum :)

Murtagh

#1 01:05:2008 20:20

Gogeta

Członek Gildii Avalon

Zarejestrowany: 30:04:2008
Posty: 11
Punktów :   

Słuchajcie ....

Po co jest to forum .... (nikt prawie na nim nie pisze ...)

przypomina mi to umarle forum ....  tyle ze pod przymusem kazaliscie sie zalogowc .... panowie trzeba rozkrecic te forum ...... ;>

mojim zdaniem powinny byc tu rozne topiki np. pomoc ... i tam ktos bedzie pisal   w czym potrzebuje pomocy i ustawil sie z nim  kiedy moze mu pomoc... i za kazda pomoc dostawalo by sie moze +  a za jakies wyskoki itp - a potem z tego jakas nagroda czy cos ^.^  moge tu duzo gadac .. ale pewnie niektorym nie bedzie chcialo sie czytac .... bo popatrza ze duzo... to tyle z mojej strony 
KTO POPIERA lub MA JAKIES UWAGI PROSZE O PISANIE TU WSZYSTKIEGO .... i nie pytajcie sie czemu to w spamie ... poprostu  nie mialem gdzie tego napisac ;]

Offline

 

#2 01:05:2008 20:36

DarthCezar

Administrator

Zarejestrowany: 17:04:2008
Posty: 43
Punktów :   

Re: Słuchajcie ....

No no zaskoczyłeś mnie Gogeta na wieli + żecz jasna:)
Nietraktuję tego logowania jako na przymus tylko jako sposób na zachęcenie was do wspólnej zabawy.
Starszych z nas (stażem w gildii) nietrzeba do tego zachęcać , ale widzę że wielu młodszych tak.
Tak jak i konkurs na pomaganie sobie z nagrodą jest po to żebyście nauczyli się w przyszłości współpracować (już bez finansowej zachęty).
Bardzo mnie to zaskoczyło i ucieszyło że wykazujesz inicjatywę i chcesz coś robić.To bardzo dobrze i zawsze chętnie ci we wszystkim pomogę jak i inni "starsi" właśnie za taki stosunek do gildii i jej spraw.
Często to powtarzam ale i jeszcze raz niezaszkodzi"Niiepytaj co twoja gildia może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla swojej gildii"
I ty właśnie pytasz . Super tak trzymać.
Jeśli naprawdę chcesz pomagaj nam w rozwijaniu gildii a będę bynajmniej ja cię za to zawsze szanował.

Offline

 

#3 02:05:2008 10:56

Gogeta

Członek Gildii Avalon

Zarejestrowany: 30:04:2008
Posty: 11
Punktów :   

Re: Słuchajcie ....

DarthCezar napisał:

No no zaskoczyłeś mnie Gogeta na wieli + żecz jasna:)
Nietraktuję tego logowania jako na przymus tylko jako sposób na zachęcenie was do wspólnej zabawy.
Starszych z nas (stażem w gildii) nietrzeba do tego zachęcać , ale widzę że wielu młodszych tak.
Tak jak i konkurs na pomaganie sobie z nagrodą jest po to żebyście nauczyli się w przyszłości współpracować (już bez finansowej zachęty).
Bardzo mnie to zaskoczyło i ucieszyło że wykazujesz inicjatywę i chcesz coś robić.To bardzo dobrze i zawsze chętnie ci we wszystkim pomogę jak i inni "starsi" właśnie za taki stosunek do gildii i jej spraw.
Często to powtarzam ale i jeszcze raz niezaszkodzi"Niiepytaj co twoja gildia może zrobić dla ciebie, ale co ty możesz zrobić dla swojej gildii"
I ty właśnie pytasz . Super tak trzymać.
Jeśli naprawdę chcesz pomagaj nam w rozwijaniu gildii a będę bynajmniej ja cię za to zawsze szanował.

THX za poparcie czekam na komentarze reszty czlonkow klanu =]   Pare bledow tu masz :> (żecz ?? ) stary cos dawno sie do slownika nie zagladalo ;P

Ostatnio edytowany przez Gogeta (02:05:2008 10:58)

Offline

 

#4 02:05:2008 15:17

Murtagh

Administrator Generał / Admin Forum

5344648
Zarejestrowany: 24:11:2007
Posty: 115
Punktów :   

Re: Słuchajcie ....

hehehe gogeta nie czepiaj sie :)nie kazdy jest mistrzem ort np ja


http://img143.imageshack.us/img143/5725/9adc2b66942ff0dfev9.gif

Offline

 

#5 02:05:2008 16:10

Gogeta

Członek Gildii Avalon

Zarejestrowany: 30:04:2008
Posty: 11
Punktów :   

Re: Słuchajcie ....

to bylo od mojej siostry bo ona ma bzika na ortografi

Offline

 

#6 27:08:2008 18:08

Ryuuku

Członek Gildii Avalon

Zarejestrowany: 27:08:2008
Posty: 7
Punktów :   

Re: Słuchajcie ....

Gogeta masz dobry pomysł ale to tylko i wyłącznie pomysł oni nikomu z własnych chęci nie pomogą co najwyżej Szmer on jest naprawdę w porządku reszta jak już będzie pomagać to z dlatego bo master każe albo już nie będą mogli wysłuchiwać.

Co do forum to sie nie rozkręci dopóki sie wszyscy nie zarejestruje i każdy będzie coś pisał i dodawał od siebie choćby spam Jak ktoś o coś poprosi a reszta go zignoruje i nawet łaskawie nie odpisze ze ma cię w dupie to inni nawet nie będą prości bo przecież po co... takie gadanie niema sensu twórzcie tematy rozmawiajcie  to może z czasem coś z tego będzie.


Pzdr. Ryuu

Offline

 

#7 17:09:2008 22:40

OniKarasu

Przechodzień

Zarejestrowany: 17:09:2008
Posty: 12
Punktów :   

Re: Słuchajcie ....

Ano  zauważyłem ,ze to  4um troche kuleje odnośnie frekwencji  lecz moze gdy  odpisze na wszystkie posty ktore zostawiliście  bez echa ,a troche ich było to ktoś sie zmotywuje do tego aby coś odpisać ...moze nawet ktoś wda sie ze mną w dyskucje na jakis temat ....moze pokaże sie ze sceptycznej strony i kogoś to oburzy  i bedzie mi chciał  dogryźć zapraszam ....szermierek słownych sie nie boje ..pod paroma względami   choćby takim ,ze zadnej  osoby ktora moja egzystęcja denerwuje nie spotkam  toteż   moge luźno lawirować  miedzy nastrojami ...fakt faktem ...ubogie forum w  ilosc ludków  online na ten czas   do boju  !!!!

Offline

 

#8 17:11:2008 07:27

Terax

Członek Gildii Avalon

Skąd: Zgierz
Zarejestrowany: 12:11:2008
Posty: 13
Punktów :   

Re: Słuchajcie ....

Chyba znam przyczyny tak bardzo pustego forum:
1. Rejestracja nie jest obowiązkowa.
2. Nie handlujemy aż tak bardzo i nie piszemy co mamy bo większość leży w gb.
3. Rzadko chodzimy na insty.
4. Część osób Avalonu woli pykać w WoWa niż odwiedzić forum

Offline

 

#9 08:12:2008 00:45

Neolis

Członek Gildii Avalon

7442948
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 01:12:2008
Posty: 48
Punktów :   
WWW

Re: Słuchajcie ....

Dokładnie...
Większość osób, jeśli już są, to w grze, a nie na forum.
Pomijając już drobny szczegół, ze większości osób niestety wiele z gildii nie interesuje...
Wystarczy tylko, ze daje fajne itemy i pomoże w questach, czy na instach...
Gadać? Po co? Od gadania są politycy, gadać można w szkole, a gra jest od grania ;>
A co za tym idzie - gildia jest od pomagania, a ludzie są po to, zeby ich wykorzystwać
No i życie jest jak papier toaletowy - długie, szare i (dopowiedzcie sobie sami ).

Ludzie... Życie jest takie, jakim sobie je tworzymy.
Bądźmy mili dla innych, pomagajmy im, bądźmy przyjaźnie nastawieni do życia, a sami będziemy mogli liczyć na to samo

Ja sam w grze sporo czasu jestem afk, dlatego staram się to w miare możliwości nadrobić na forum.
Pozdrawiam wszystkich i zachęcam wo wypełnienia tego forum życiem!
Wasz,
       Neo.


[Neolis] Klasa: Warrior  Build: 17/44/0, Dual  lvl: 70  [Profesje] Blacksmithing: 374  Mining: 375
http://neoandrew.diinoweb.com/files/web/ZasadyBar.GIF
Więcej info

Offline

 
Zapraszamy!!!
Forum Ggildii AVALON

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jlb-clan.pun.pl www.harab-serapel.pun.pl www.dts.pun.pl www.twelvesky2.pun.pl www.sercesmoka.pun.pl