Avalon

Forum Gildii Avalon z serwera BW - WoW

Ogłoszenie

Miłej gry i udanego Eventu
Wszelkie info w Eventach na naszym forum :)

Murtagh

#1 27:08:2008 18:36

Ryuuku

Członek Gildii Avalon

Zarejestrowany: 27:08:2008
Posty: 7
Punktów :   

Cos on nas samych

W co gracie (nie pisać ze w wowa bo zatłukę ) ? Czym sie zajmujecie ? co lubicie ? i ogólnie o sobie

To ja zacznę
Mieszkam w Humniskach na Podkarpaciu jak ktoś chce niech wpadnie Gram głównie w RPG i strategie nie będę pisał tytułów bo to trochu by zeszło. Czym sie zajmuje ? aktualnie robota w polu w tym roku skończyłem gimnazjum. Co lubię ?  To co wszyscy piwo gry i dziewczyny :]

Nie będę sie rozpisywał teraz wasza kolej.

Offline

 

#2 17:09:2008 21:17

OniKarasu

Przechodzień

Zarejestrowany: 17:09:2008
Posty: 12
Punktów :   

Re: Cos on nas samych

Jestem krzysiek z Zielonej Góry  mam 19 lat  i  lubie  to co mnie bawi , a nie lubie tego co mnie irytuje ...moze to by było na tyle lecz  to nie w moim  stylu  zostawiać tak tylko napomknięta myśl  wiec troche rozwine ...lubie  maratony (oczywiscie abstrahując od biegania albo fizycznych  bzdetów czyt. lubie przypalic  dobrego sortu i wypic do tego ile wlezie piwa) . Lubie także dyskutować o róznych rzeczach  nawet jesli to tylko spekulacje  ale lubie ... pozatym widze ,ze  mało ludzi sie otworzyło ..czyli  nie mają poglądów  albo nie potrafią sie przedstawić ..moze kiedyś to sie zmieni  albo  "coponiektorzy"  znajda  adres  tego 4um to by było na tyle

Offline

 

#3 21:09:2008 10:17

RaV

GM

Skąd: Krasnystaw
Zarejestrowany: 24:11:2007
Posty: 130
Punktów :   

Re: Cos on nas samych

Krzysiek mówisz, wcale Cię nie kojarzę, jestes w guild?

Offline

 

#4 24:09:2008 22:05

Aimena

Członek Gildii Avalon

Zarejestrowany: 23:09:2008
Posty: 2
Punktów :   

Re: Cos on nas samych

hmm jak juz napisałam w innym dziale, jestem Karolina, mieszkam k. Białegostoku, kiedyś trenowałam biegi i siatkówkę, jednak teraz jest z tym troche gorzej ;p w wolnych chwilach wychodzę ze znajomymi i planujemy kolejny weekend oraz wakacje jak narazie jest ich już sporo, w pierwszy weekend października zamierzam odwiedzić Warszawę tak w ogólę to bardzo się cieszę, że znów jestem w Avalonie ;d pozdrawiam

Offline

 

#5 25:09:2008 03:34

OniKarasu

Przechodzień

Zarejestrowany: 17:09:2008
Posty: 12
Punktów :   

Re: Cos on nas samych

rav  bo mam nick  tamlerka bo przypadkowo   oddałem moj main  nick postaci ktora mi sie znudziła  i tak wyszło ... a   na 10pc nigdy nie nazbieram zeby zminic nicki wiec tamlerka zostanie a onikarasu bedzie wieczny hoh

Offline

 

#6 25:09:2008 14:09

RaV

GM

Skąd: Krasnystaw
Zarejestrowany: 24:11:2007
Posty: 130
Punktów :   

Re: Cos on nas samych

Przeczytaj tego posta daj znać że przeczytałeś i jak kolejnym razem nie będziesz mógł się zalogować, to spróbuj zalogować się pod nickiem Tamlerka bo zmieniam jak tylko przeczytasz.

Offline

 

#7 02:10:2008 17:22

OniKarasu

Przechodzień

Zarejestrowany: 17:09:2008
Posty: 12
Punktów :   

Re: Cos on nas samych

nie przeczytałem ... lepiej sie czuje pod  moją  nazwą  niż  taką  ktorą  wymyśliłem  fakt faktem  troche czasu przed  "OniKarasu"  ale   bardziej mi sie podoba ...w ogole opowiem  historie tamlerki  bo   tutaj  dzieje sie tyle co nic  z tego co widze   wiec  sobie opisze ...mianowicie   gdy grałem w  Rappelz'a  taki  MMORPG  jeden z lepszych  ktore  miałem  potrzebowałem  peta  ktorego najłatwiej  zdobyć  na  15lvlu   przy ktorym  jesteś  wysyłany  na inna plansze i juz nie ma powrotu  na tą  wyspe (ta czynnosc  nazywa sie tamled czy jakos tak) stąd powstała  tamlerka ktora jednak  bardziej spodobała mi sie od mojej  pierwszej  postaci ktorą tam zrobiłem ...i   ten nick sobie jest  taki  po onikarasu ...notabene  drugi raz mi sie zdarza ,ze    postać ktorą  nazywam  tamlerka bardziej mi sie podoba od  pierwszej ktorą  zrobiłem ..moze  to jakaś magija imienia   ktoż to wie  bo  rzadko  kto zajmuje sie tego  typu zagarnieniami  i w ogole  jesli sie zajmuje to nie przyzna sie .

Offline

 

#8 02:10:2008 17:24

OniKarasu

Przechodzień

Zarejestrowany: 17:09:2008
Posty: 12
Punktów :   

Re: Cos on nas samych

ups ...teraz przeczytałem tego posta i  pełno nieścisłości  widze w nim  ale edytować nie mozna wiec  tak zostanie ....tak to bywa jak sie na poczekaniu  coś pisze

Offline

 

#9 12:11:2008 18:20

whirros

Członek Gildii Avalon

Skąd: lubin
Zarejestrowany: 10:11:2008
Posty: 65
Punktów :   
WWW

Re: Cos on nas samych

mam 22 lata jestem z lubina(nie mylic z lublinem) studiuje, studiuje, studiuje i studiuje, czyli nic pozytecznego tak naprawde;) niestety w tym roku juz koncze nauke i zaczne zyc na powaznie:P jesli chodzi o gry to gram w to co wpadnie w rece ostanio np PES 09. w wolnych chwilach(czyli zazwyczaj) imprezy w klimatach tribe, breakcore itp. od czasu do czasu dobry koncert.

Offline

 

#10 14:11:2008 13:16

Terax

Członek Gildii Avalon

Skąd: Zgierz
Zarejestrowany: 12:11:2008
Posty: 13
Punktów :   

Re: Cos on nas samych

No mam 15 lat (brakuje z 2 tygodni ) mieszkam w Zgierzu koło Łodzi. Prócz WoWa gram w Battlefield2 i znam tam świetny klan. Oczywiście lubię też gry strategiczne wszelkiego rodzaju oraz RPG.

Offline

 

#11 03:12:2008 21:06

Neolis

Członek Gildii Avalon

7442948
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 01:12:2008
Posty: 48
Punktów :   
WWW

Re: Cos on nas samych

Mówią mi Neo. A tak na prawdę mam na imię Andrzej.
Jestem z małej wioski na Mazowszu, Warszawy
Mam 22 lata. Studiuję Elektronikę i Techniki Informacyjne na wydziale EiTI(Elektroniki i Technik Informacyjnych, dla znajomych ELKA).
Hmm... W sumie większość czasu spędzam na uczelni... ale jak wracam, to śpię, uczę się, lub gram w WoW'a ;D Poza WoWem wpadam czasem na 5 minut do gry o nazwie Ultima Online. Czasami uda się wkręcić na jakąś imprezę, ale nie należy to do częstości
Czasem także znajdę troszkę czasu na programowanie, lub pisanie skryptów (wyprodkowałem już tysiące niedokończonych ).
Jeśli chodzi o sport, to bardzo lubię narty, KOCHAM rower i U W I E L B I A M Windsurfing
Ostatnio pasjonuję się także wspinaczką skałkową i sądzę, że może to być coś poważniejszego
No i zapomniałem o najważniejszym... Codziennie trenuję biegi do tramwaju, lub metra
No i to chyba by było na tyle.
Jakbym o czymś zapomniał, dajcie znać, a dopiszę


[Neolis] Klasa: Warrior  Build: 17/44/0, Dual  lvl: 70  [Profesje] Blacksmithing: 374  Mining: 375
http://neoandrew.diinoweb.com/files/web/ZasadyBar.GIF
Więcej info

Offline

 

#12 28:12:2008 13:35

Darker

Członek Gildii Avalon

Zarejestrowany: 06:12:2008
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: Cos on nas samych

Mam na imię Marcin. W kwietniu kończę 18 latek. Mieszkam w małej wiosce niedaleko rozwijającego się lotniska w Pyrzowicach:P. Uczęszczam do liceum ogólnokształcącego na profilu biol-chem. WoWem zainteresowałem się około 2 lata temu zaczynając grać na Andeeri, przed wipem przeniosłem postać na BW. Lubię także gry RPG oraz FPS, no i może jakieś rajdówki i symulatory lotów:) Interesuję się nieco programowaniem. Oprócz tego bardzo lubię piłkę nożną, jazdę na nartach jak i na rowerze:D.

Offline

 

#13 11:03:2009 17:40

Paulpl

Nowa twarz

Zarejestrowany: 11:03:2009
Posty: 1
Punktów :   

Re: Cos on nas samych

Jestem Paweł mam 16lat. Mieszkam w Bartoszycach( to niedaleko Olsztyna).Słucham metalu/rocka.. Nie bede mowil czego nie lubie bo sporo tego jest.Gram w Wow :DRyuuku nie bij xD a tak na powaznie to glownie gieram w RPG ostatecznie w przygodowki.

Offline

 
Zapraszamy!!!
Forum Ggildii AVALON

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jlb-clan.pun.pl www.twelvesky2.pun.pl www.sercesmoka.pun.pl www.harab-serapel.pun.pl www.isha-koppikar.pun.pl